سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 

 

زندگی نوشیدن قهوه استبسم رب اشهدا

 

سلام

می خواستم یه چیزایی بنویسم که بیشتر  شبیه دل نوشته بود اونم عجب دل نوشته ای .اما چون از لطف دوستان و انتقاداشون تصمیم گرفته بودم که فعلا از دلم ننویسم واس خاطر همین جلوی خودمو فعلا گرفتم . الانم به جاش این مطلبو که چند روز پیشا یه جا خوندم و ازش  خوشم اومد نوشتم.

 

 زندگی نوشیدن قهوه است

گروهی از فارغ التحصیلان که پس از گذشت چند سال و تشکیل زندگی و رسیدن به موقعیت های خوب کاری و اجتماعی طبق قرارداد قبلی به دیدن یکی از اساتید مجرب خود رفتند. بحث جمعی آنها خیلی زود به گله و شکایت از استرس های ناشی از کار و زندگی کشیده شد. استاد برای پذیرایی از مهمانان به آشپزخانه رفت و با یک قوری قهوه و تعدادی از انواع قهوه خوری های سرامیکی، پلاستیکی و کریستال که برخی ساده و برخی گران قیمت بودند بازگشت. سینی را روی میز گذاشت و از میهمانان خواست تا از خود پذیرایی کنند. پس از آنکه همه برای خود قهوه ریختند استاد گفت: اگر دقت کرده باشید حتما متوجه شده اید که همگی قهوه خوری های زیبا و گران قیمت را برداشته اید و آنها که ساده و ارزان قیمت بوده اند در سینی باقی مانده اند. البته این امر برای شما بدیهی و طبیعی است. سرچشمه همه ی مشکلات و استرس های شما هم همین است. شما فقط بهترین ها را برای خود می خواهید. قصد اصلی همه شما نوشیدن قهوه بود اما آگاهانه قهوه خوری های بهتر را انتخاب کردید و البته در این حین به آنچه دیگران بر می داشتند نیز توجه داشتید. به این ترتیب اگر زندگی قهوه باشد، شغل ، پول، موقعیت اجتماعی و .... همان قهوه خوری های متعدد هستند. آنها فقط ابزاری برای حفظ و نگهداری زندگی اند، اما کیفیت زندگی در آنها فرق نخواهد داشت. گاهی، آن قدر حواسمان متوجه قهوه خوری هاست که اصلا طعم و مزه قهوه موجود در آن را نمی فهمیم.

اینا هم یه ذره از حال من این روزا میگه:

خدایا روحم از شدت درد می سوزد، قلبم می جوشد، احساسم شعله می کشد، و بند بند وجودم از شدت درد صیحه می زند، تو به من آرامش بده. خسته ام، دل شکسته ام، احساس می کنم آن بنده ای نبوده ام که توانسته باشم رسالت بندگی خود را انجام دهم. احساس خوبی ندارم. زمان گذشته و من هنوز در وادی اولم.

بعد از مرگ دستانم را از تابوتم بیرون بگذارید تا همه ببینند که پس از این همه رنج و سختی چیزی با خود از این دنیا نبرده ام.

پ.ن: در مورد فیلم های ماه رمضونم فقط می تونم بگم که : به قول یکی آمریکا خودشو می کشت بتونه یه همچین فیلمایی بسازه که این جوری گند بزنه به همه چی عمرن می تونست.

 

 

التماس دعا

یا زهرا
ضیافت الله 

مبارک باد بر تو ماه روزه                       رهت خوش باد ای همراه روزه

 

دعاها اندر این مه مستجاب است                فلک ها را بدرٌد آه روزه

 

دلا در روزه مهمان خدایی                       طعام آسمانی را سرایی

 

امسال دوستان شما در هیئت اینترنتی محبان الرضا(ع) تصمیم گرفته اند که به بهانه ی افطاری جلسه ای دیگر را دور هم باشیم و علاوه بر استفاده از ثواب سفره ی افطار در این ماه از برنامه های دیگر هم استفاده کنیم.

موعد : شنبه 7 مهرماه سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی (1386)  مصادف با 17 ماه رمضان
ساعت :  16:00

 

منتظر حضور گرمتان هستیم. برای کسب اطلاعات در مورد مکان دقیق مراسم روی بنر کلیک کنید.

 
Copyright © 2007, Design By HarimeYas.ir